گروه بازرگانی رادمان
چهارشنبه , ۲۸ مهر ۱۴۰۰
خانه / شکلات سنگی / خرید شکلات سنگی ارزان با تخفیف ویژه در تبریز

خرید شکلات سنگی ارزان با تخفیف ویژه در تبریز

شکلات، این خوراکی شیرین و دلچسب که از خردسال تا بزرگسال عاشق آن هستند، این روزها در فروشگاه ها در طرح های متنوع و همچنین در طعم های متعدد و خوشمزه ای به چشم می خورد. یکی از پر طرفدار ترین، جدید ترین و بهترین نوع این محصول، شکلات سنگی است. این شکلات از شکلی کاملا شبیه به سنگ برخوردار بوده و انگار که سنگ را رنگ کرده و طعم های مختلف را در آن جای داده اند، دقیقا همینقدر طبیعی! اما برای دسترسی به این محصول بصورت عمده می توان از راه های بسیاری از جمله فروشگاه های واقع در تبریز اقدام کرد و از شرایط خرید شکلات سنگی ارزان با تخفیف ویژه بهره مند شد.

خرید شکلات سنگی ارزان با تخفیف ویژه در تبریز

خرید شکلات سنگی در بازار داخلی

خرید شکلات سنگی در بازار داخلیقطعا انتخاب شکلات سنگی به عنوان یک شکلات خوشمزه و خوش بر و رو که لذتبخش ترین طعم را زیر زبان جاری می سازد، یک انتخاب برازنده و عالی برای شکلات دوستان خواهد بود.
این شکلات با شکل متفاوت و زیبای خود، تداعی کننده سنگ و ماسه در ذهن بوده و همینقدر طبیعی به نظر می رسد.
حالا اگر بخواهیم قیمت مناسب را نیز به سایر ویژگی های بارز آن اضافه کنیم که نور علی نور است!
طبیعی است که با این همه ویژگی و مشخصه مثبت به صورت یکجا در یک شکلات، بخواهیم آن را در گروه پر طرفدار ترین ها جای دهیم.

بنابراین می توان به صراحت گفت که یکی از شکلات هایی که توجه خریداران عمده و خریداران جزئی را با هم به خود جلب ساخته و در نزد آن ها محبوب به نظر می رسد، شکلات سنگی است.
برای خرید شکلات سنگی در بازار داخلی، راه های زیادی وجود دارد.
یکی از این راه ها که خریداران عمده را به بهترین نوع این محصول هدایت می سازد، خرید شکلات از کیش است.
از کیش به این خاطر نام بردیم که عرضه کننده اصلی انواع شکلات به ویژه شکلات سنگی در بازار بوده و همچنین اقدام به خرید از طریق مراکز این شهر، همراه خواهد بود با کاهش هزینه های خرید.
ضمن اینکه از طریق مراکز فروش کیش، امکان خرید چنین شکلات هایی نیز وجود خواهد داشت:

 • خرید شکلات ایرانی با بهترین برند های داخلی
 • خرید شکلات خارجی اصل

فروش شکلات سنگی با تخفیف ویژه

فروش شکلات سنگی با تخفیف ویژهبا مراجعه به هر یک از واحد های فروش شکلات فله و بسته بندی، می توان این محصول را در انواع و اقسام مدل ها مشاهده کرد و از میان نمونه های بسیار متنوع آن، دست به انتخابی دلخواه زد.
اما از جمله مدل های موجود از شکلات سنگی، این شکلات زیبا و شیرین، در مراکز برتر فروش می توان به چنین مواردی اشاره کرد:

 • شکلات سنگی چشمی
 • شکلات سنگی بالشی
 • شکلات سنگی در بسته بندی های کادوئی یا لوکس

همچنین اگر به مراکز فروش شکلات سنگی ارزان همچون مراکز پخش که سر بزنید، خواهید دید که علاوه بر عرضه این محصول در مدل ها و بسته های متنوع و وسوسه انگیز، به فروش شکلات تلخ فله و همچنین شکلات شیرین فله سنگی که از طعم های موجود در آن حکایت دارد، پرداخته اند.
البته حسن اصلی مراجعه به مراکز پخش یا سایر مراکز فروش عمده شکلات، این است که می توانید ضمن انتخاب انواع متنوع آن، آن ها را با تخفیفات بسیار ویژه نیز تهیه نمایید.

خریدار بهترین مارک شکلات سنگی رودخانه ای

خریدار بهترین مارک شکلات سنگی رودخانه اینام شکلات سنگی رودخانه ای را به این خاطر روی آن گذاشته اند که از شکل و شمایلی بسیار شبیه به سنگ های کنار رودخانه برخوردار می باشد.
شاید اگر این شکلات ها را در هر جایی غیر از فروشگاه ها ببینید، فکر کنید که یک سنگ واقعی روبرویتان می باشد.
در حالی که این محصول شکلاتی است در قالب و شکل سنگ، اما بر خلاف سنگ که سخت است، این شکلات نرم است و شیرین!

اما ما از نیاز خریداران کاملا مطلعیم و می دانیم که وقتی خریدار شکلات به یک فروشگاه مراجعه می کند، به دنبال چه چیز هایی از این محصول می گردد.
یکی از مهم ترین این چیز ها برای خریداران، پیدا کردن بهترین مارک شکلات سنگی رودخانه ای است.
در واقع عاملی که بیشتر از همه باعث جذب خریدار به این محصول می شود، شکلات سنگی با معروف ترین مارک می باشد.

حالا برای دسترسی به چنین شکلاتی می توان از طریق واحد های فروش مجاز تنقلات و شیرینی جات وارد شد و سپس از طریق آن ها اقدام به خرید هر یک از این شکلات ها با بهترین شرایط و ویژگی های ممکن کرد:

 • خرید عمده شکلات کادویی شامل شکلات سنگی رودخانه ای و …
 • خرید شکلات سنگی رودخانه ای در بسته بندی های شکیل و مناسب

برترین فروشنده شکلات سنگی در بازار جهانی

برترین فروشنده شکلات سنگی در بازار جهانیشکلات سنگی با این حجم از تنوع در طعم و مزه که شامل شکلات سنگی تلخ و شیرین شده و همچنین در انواع شکلات سنگی رنگی و رودخانه ای موجود می باشد، نه تنها توانسته در دل خریداران داخلی، جای خود را حسابی باز کند، بلکه حالا مورد توجه بسیاری از مشتریان خارجی نیز واقع شده است.
محبوبیت بالای این شکلات علاوه بر دلایلی که ذکر شد، بر می گردد به متفاوت و منحصر بفرد بودن آن با سایر شکلات ها که این خود، عاملی است مهم در جذب خریداران مختلف.
اما حالا این نوع شکلات بسیار پر مخاطب، توسط فروشندگان مختلفی در بازار جهانی به فروش می رسد.
از جمله ی این فروشندگان که جزو برترین ها در این عرصه می باشند، در این مجموعه گرد هم آمده و به ارائه انواعی از محصول مورد نظر به بازار های خارجی پرداخته و به گسترش فروش آن در سطوح وسیع دامن زده اند:

 • شکلات سنگی کیلویی با بهترین مرغوبیت
 • شکلات سنگی بسته ای در بسته بندی های لوکس و صادراتی

قیمت شکلات سنگی در بازار های بین المللی

قیمت شکلات سنگی در بازار های بین المللیاز سری موضوعاتی که قرار است در این بخش به آن پرداخته شود، قیمت شکلات سنگی در بازار های بین المللی است.
حتما می دانید که در کنار معیار هایی همچون مارک و برند شکلات، عامل بسیار مهم و مورد توجه دیگری که در انگیزه خرید مشتریان دخالت دارد، قیمت شکلات می باشد.

حالا شاید یکی از سوال های شما و خیلی از خریداران دیگر این باشد که قیمت شکلات ایرانی سنگی در بازار های جهانی چقدر است؟
مطمئن باشید که این قیمت در حدی تعیین شده که همه مشتریان خارجی در فراتر از مرز ایران تا این حجم نسبت به آن نظر و توجه مثبت نشان داده اند.

یعنی با قطعیت می توان از قیمت مناسب انواع شکلات حتی شکلات سنگی در بازار های بین المللی خبر داد.
اما اینکه می خواهید از لیست قیمت شکلات به صورت دقیق و به روز باخبر شوید، آنوقت باید به سراغ مراکز فروش بروید و این موضوع تخصصی را از آن ها بپرسید.
در این صورت در جریان قیمت های دیگر این محصول مانند این موارد مطلع خواهید شد:

 • قیمت شکلات کیلویی
 • قیمت شکلات کادویی

فروشگاه شکلات سنگی درجه یک ایرانی

فروشگاه شکلات سنگی درجه یک ایرانیبسته به اینکه شکلات سنگی متعلق به کدام مارک باشد، می توان درجات مختلفی از کیفیت را برای آن متصور بود.
برای مثال شکلات سنگی حاصل از یک برند و مارک معتبر، مطمئنا انتخاب بهتری خواهد بود. به این دلایل:

 • از رنگ ها و اسانس های مجاز در تولید این نوع شکلات استفاده شده است.
 • از بهترین و سالم ترین شیرین کننده ها برای طعم دار کردن آن بهره برده اند.
 • بسته بندی های بهداشتی را برای جاسازی این محصول در نظر گرفته اند.

در هر حال اگر تصمیم و تاکیدتان بر روی خرید شکلات سنگی درجه یک ایرانی که از چنین ویژگی هایی برخوردار باشد، است می توانید آن را از فروشگاه های مجاز و بزرگ عمده فروشی درخواست نمایید.

مرکز پخش شکلات سنگی در سراسر کشور

مرکز پخش شکلات سنگی در سراسر کشورشکلات سنگی، شکلات تخته ای و انواع دیگری از این محصولات را می توان از مراجع عرضه مستقیم مورد سفارش قرار داد.
در این صورت هم تنوع بیشتری از محصولات مورد نظر، نصیب افراد خریدار شده و هم اینکه فرصت یک خرید مقرون به صرفه و بسیار کم هزینه تر از بازار در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت.
گفتنی است که مراکز پخش از تمامی این ویژگی ها برخوردار بوده و این شرایط را در اختیار تمامی خریداران قرار می دهند.
همچنین به منظور خدمات رسانی بهتر، حضور آن ها را در سراسر کشور می توان مشاهده کرد.
در هر صورت با مراجعه به مراکز پخش شکلات، علاوه بر دریافت شرایط ذکر شده، می توانید این محصول خواستنی را در بسته بندی های بسیار پر تنوع مانند این موارد نیز مورد خریداری قرار دهید:

 • شکلات سنگی در بسته بندی سطلی
 • شکلات سنگی در بسته بندی پلاستیکی طلقی
 • شکلات سنگی در بسته بندی پلاستیکی
 •  بسته بندی جعبه ای
 • بسته بندی استوانه ای

تولید کننده شکلات سنگی با کیفیت مناسب در بازار ایران

تولید کننده شکلات سنگی با کیفیت مناسب در بازار ایرانخطوط تولید شکلات در داخل کشور به قدر کافی وسیع بوده و عملیات تولید این محصول پر کاربرد را خیلی از کارخانجات انجام می دهند که در نتیجه ی آن، شاهد عرضه انواعی از شکلات های مختلف در قالب شکلات سنگی و … در بازار ایران می باشیم.
باید گفت که هر یک از تولید کنندگانی که به عنوان تولید کننده برتر شکلات در کشور شناخته شده اند، موفقیت در عرصه تولید را اول از همه مرهون کسب تجارب طولانی در این حیطه و بعد از آن دانش تخصصی تولید می دانند.

قطعا از چنین تولید کنندگانی هم می توان انتظار ارائه انواعی از شکلات های با کیفیت مناسب و مرغوب را داشت که شاید دارای ضرر برای قند بدن باشند، اما قطعا به دلیل استاندارد های رعایت شده در روند تولیدی شان، ضررشان خیلی کمتر از شکلات هایی است که از شرکت های نامعلوم حاصل آمده اند.

صادرات شکلات سنگی ارزان به کشور های اسیایی

صادرات شکلات سنگی ارزان به کشور های اسیاییعرضه شکلات نه تنها در بازار داخلی به وفور صورت گرفته و همراه با موفقیت های بسیار بوده است، بلکه افراد فعال در حوزه تجارت را به فکر صادرات این محصول نیز انداخته است.
البته با شناخت نیاز مصرف کنندگان و پی بردن به سلیقه اکثریت آن ها معلوم شد که بیش از ۹۰ درصد افراد علاقمند به مصرف شکلات بوده و طبق آن، اقدام برای فروش عمده این محصول در سطوح جهانی نیز صورت گرفته است.

اما قطعا صادرات شکلات ایرانی بیشتر از اینکه به خاطر ذائقه مصرفی مصرف کنندگان مختلف خارجی باشد، بخاطر شناخته شدن شرکت های مطرح تولید شکلات است که باعث شکل گیری نتایج مثبتی در این زمینه شده است.

جالب است بدانید بیشترین کشور هایی که صادرات انواع شکلات به ویژه شکلات سنگی به آن ها انجام گرفته است، کشور های اسیایی هستند که میل و علاقه وافری را به شکلات های درجه یک ایرانی نشان داده اند.

شرکت شکلات سنگی مرغوب در تهران

شرکت شکلات سنگی مرغوب در تهرانشرکت های عرضه کننده انواع شکلات از جمله شکلات سنگی، در بخش های مختلفی از کشور مستقر شده اند.
اما مرکزیت این شرکت ها در شهر تهران اتفاق افتاده و در نهایت تامین گسترده ای از این محصول توسط آن ها را رقم زده است.
بنابراین یا می توان مستقیما به شرکت های مورد نظر که تعدادشان به حد مطلوب رسیده است مراجعه کرد و مستقیما سفارشات را انجام داد و یا اینکه از سایت های متصل به این شرکت ها مانند همین سایت استفاده کرد.

در این صورت همه ی خریداران شکلات در هر کجای ایران که باشند، امکان خرید و سفارش برایشان وجود داشته و در نتیجه می توانند هر یک از شکلات سنگی از قبیل این نمونه ها را تهیه نمایند:

 • انواع شکلات سنگی ریز
 • شکلات سنگی درشت

وارد کننده شکلات سنگی در اصفهان

وارد کننده شکلات سنگی در اصفهانعلاوه بر اینکه شکلات سنگی توسط هر یک از شرکت های بنام و مطرح ایران در معرض تولید و عرضه قرار گرفته و بازار و مصرف کنندگان را از این محصول بی نیاز ساخته است، شکلات هایی تحت نام شکلات سنگی خارجی را هم در بازار فروش نظاره گر هستیم.
این شکلات ها توسط شرکت های وارد کننده که در اصفهان و سایر کلانشهر های ایران فعالیت دارند، به داخل بازار آمده و حالا در کنار شکلات های ایرانی به وفور دیده می شوند.
اگر خواهان خرید شکلات های خارجی یا وارداتی در نوع شکلات سنگی یا انواع دیگر هستید، می توانید آن را در بسته بندی هایی با حجم های مختلف مانند این موارد تهیه نمایید:

 • شکلات سنگی خارجی ۲۰۰ گرمی
 • شکلات سنگی خارجی ۴۰۰ گرمی
 • شکلات سنگی خارجی ۵۰۰ گرمی
 • و ….

نمایندگی شکلات سنگی ایرانی در پایتخت

نمایندگی شکلات سنگی ایرانی در پایتختبرای دسترسی به انواع شکلات های مرغوب و ممتاز ایرانی، بهترین راهی را که می توان جهت سفارش و خرید انتخاب کرد، مراجعه به نمایندگی فروش می باشد.
این نمایندگی ها در جای جای ایران بخصوص در پایتحت حضور داشته و به عنوان نمایندگی شکلات تلخ، شکلات سنگی و انواع دیگری از شکلات های پرطرفدار به فعالیت پرداخته اند.
مراجعه به این نمایندگی ها فرصت بسیار خوبی است تا بتوان انواعی از شکلات های ایرانی و خارجی را با قیمت نمایندگی و کمتر از قیمت واقعی بازار تهیه نمود.
به علاوه از طریق واحد های برتر فروش مذکور، امکانات بسیار خوبی دیگری هم در اختیار تمامی مشتریان سراسر کشور خواهد بود.
از جمله ی این امکانات را در گزینه های زیر نام برده ایم:

 • امکان سفارش شکلات سنگی و شکلات تلخ کیلویی در تازه ترین طعم و شکل
 • تهیه انواع شکلات با امکان مرجوعیت محصول در صورت وجود مشکل خارج از اختیار خریدار
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605