گروه بازرگانی رادمان
شنبه , ۲ بهمن ۱۴۰۰
خانه / شکلات تخته ای / فروش شکلات تخته ای سفید ایرانی در بازار داخلی و جهانی

فروش شکلات تخته ای سفید ایرانی در بازار داخلی و جهانی

شکلات های یکی از پر مصرف ترین تنقلات به شمار می روند. خواستگاه اصلی این نوع از محصول، کشورهای امریکای لاتین هستند که در آن جا ماده اصلی آن یعنی کاکائو، به شکل گسترده ای تولید و فرآوری می شود. در هر صورت، امروزه شاهد گسترش شکلات هستیم که در سر تا سر جهان، شرکت های گوناگونی در تولید آن فعال می باشند. از سوی دیگر، در بازارهای داخلی و خارجی، می شود شکلات تخته ای سفید ایرانی را به راحتی پیدا کرد که از جانب مراجع متفاوتی به فروش رسانده می شوند. 

فروش شکلات تخته ای سفید ایرانی در بازار داخلی و جهانی

خرید شکلات تخته ای در بازار داخلی

خرید شکلات تخته ای در بازار داخلیجهت تهیه شکلات تخته ای در بازارهای داخلی کشورمان، می شود به مراجعه مختلفی سر زد. اما باید در ابتدا مشخص کنیم که به چه میزان می خواهیم خرید را انجام دهیم؟ اگر به شکل عمده می خواهید این کار را صورت دهید، خوب است که به مراجع اصلی سر بزنید. در ایران، هم شرکت های تولید کننده شکلات وجود دارند و هم این که برخی از بازرگانان، به وارد کردن آن مبادرت می ورزند. از هر دوی این شرکت ها می شود تهیه عمده شکلات های تخته ای را انجام داد.

از جانب دیگر هر کدام آن ها به روش های متفاوتی عمل می نمایند تا کالای شان را ارائه دهند. برای مثال، نمایندگی هایی را راه اندازی می نمایند، محصولات شان را در سایت هایی که اختصاص یافته اند به فروش می گذارند و غیره راه های دیگر. خلاصه این که این تعدد طرق فروش، به مشتریان هم کمک زیادی می کند تا بتوانند به آسانی کالایی را که می خواهند به دست آورند. باید گفت، شکلات های تخته ای هم از کیفیت های متفاوتی برخوردار می باشند و هم این که آنان را برندهای گوناگونی تولید می نمایند. 

می شود با مراجعه به فروشگاه های مختلفی، بهترین مارک شکلات خارجی را در کنار خرید شکلات تلخ ۱۰۰ درصد انجام داد. از این طریق خرید شکلات قلبی تهران، شکلات شیری خانگی و غیره محصولاتی از این دست، امکان پذیر می باشد. 

فروش شکلات تخته ای تلخ ۸۵ درصد

فروش شکلات تخته ای تلخ ۸۵ درصدشکلات های تخته ای، در درصد های متفاوتی ارائه می شوند که هر چه درجه خلوص آنان بالاتر باشد، به همان میزان فروش بهتری پیدا می کنند. در بازار می شود نوع ۸۵% آن را به راحتی پیدا کرد. فروش این کالا، توسط فروشندگان مختلفی انجام می شود که در جای جای کشورمان فعالیت می کنند و به نوعی در همه جا، قابل دسترس هستند. 

در هر صورت، خرید شکلات از کیش و سایر بنادر و شهرهای ایران، مقدور است. در این شهرها، خرید شکلات کاکائویی شیرین، تلخ و نیمه شیرین را به راحتی می شود انجام داد. روی هم رفته، فروش شکلات های تخته ای به شکل گسترده ای انجام می شود که در امور متفاوتی به کار برده می شوند و به همین دلیل، مشتریان خاص خود را دارند. 

شما با مراجعه به فروشگاه های مختلف، ضمن تهیه کالا، می توانید تازه ترین قیمت شکلات کیلویی را هم به دست آورید. این عرضه کنندگان، در تنوع بالایی شکلات ها را ارائه می دهند که می شود به این موارد نیز اشاره کرد: 

 • شکلات قیفی 
 • شکلات مغزدار 
 • شکلات نارگیلی 
 • شکلات فندقی 
 • شکلات کادویی 
 • شکلات تخته ای روی کیک 
 • و غیره موارد دیگر 

خریدار بهترین مارک شکلات تخته ای سفید

خریدار بهترین مارک شکلات تخته ای سفیدیکی از انواع شکلات ها، نوع سفید آن است. این گونه از محصول با درصد کمی از شکلات تولید می شود که عموماً در آن تنها ۱۰% کاکائو استفاده شده است و به همین دلیل رنگ آن متمایل به سفید است. در هر صورت این گونه از شکلات خوشمزه را می شود در امور متفاوتی به کار برد و از آن به اشکال مختلفی هم کار گرفت. 

بهترین مارک هایی که شکلات تخته ای سفید را تولید می نمایند، محصولات شان را از مواد اولیه خوب می سازند. آن ها ضمن این که به همه استانداردهای جهانی توجه دارند، کالایی تمیز، با موادی مرغوب را تولید کرده و روانه بازارهای جهانی می کنند. خریدار بهترین نوع این شکلات ها می تواند، به فروشگاه های گوناگونی جهت تهیه آن سر بزند. 

فروش شکلات سفید‌ را عمدتاً همان فروشندگانی انجام می دهند که سایر شکلات ها را هم به فروش می گذارند. از آن ها می توان جدیدترین قیمت شکلات تخته ای را تهیه کرد. روی هم رفته، مراجع متفاوتی را می شود در کشورمان پیدا کرد که در حوزه عرضه فعالیت می نمایند. آن ها بهترین ها را برای مشتریان خود در نظر می گیرند. 

گفتنی است که مارک و برندهای متفاوتی در ایران و جهان، این نوع از محصول را تولید می کنند و به مراکز خرید و فروش، عرضه می دارند که در دسترس همگان قرار می گیرد. 

فروشنده شکلات تخته ای کاکائویی به شکل فانتزی

فروشنده شکلات تخته ای کاکائویی به شکل فانتزیشکلات تخته ای کاکائو به اشکال متفاوت و مدل های گوناگونی از جانب فروشنده ارائه می شود. البته کار اصلی را در این جا، شرکت هایی انجام می دهند که تولید این محصول را انجام می دهند. یکی از جدیدترین طرح های این گونه شکلات ها، فانتزی نام دارد که بیشتر مورد پسند کودکان و نوجوانان است. 

این مدل از محصول، دارای تصاویر سه بعدی می باشد و یا این که جعبه های آنان بسیار شکیل و زیاد هستند که روی شان عکس های متفاوتی حک و چاپ کردیده است. در هر حال، اغلب شکلات های کادویی هستند که به نام فانتزی وارد بازار می شوند؛ زیرا بیشتر می توان روی شان طرح هایی را به چاپ رساند که قابل توجه هستند. 

شما از فروشندگان متفاوتی می توانید خرید این گونه از محصول را انجام دهید. 

شکلات تلخ تخته ای با قیمت ارزان

شکلات تلخ تخته ای با قیمت ارزانیکی از پر طرفدارترین نوع شکلات ها، تلخ تخته ای می باشد. این نوع از محصول را می شود با نرخ های مناسبی تهیه کرد و در همین حال، در پخت انواع کیک و شیرینی از آن کار گرفت. این گونه از شکلات که به موزاییکی نیز معروف است، بسیار راحت می شود آن را ذوب نمود و برای روکش انواع شیرینی جات و بیسکوییت، به کار گرفت. 

به این ترتیب هم کیک و شیرینی با روکش کاکائویی را می توانیم داشته باشیم و هم این که از خوردن آن در کنار خانواده لذت ببریم. 

فروشگاه شکلات تخته ای با طعم شیر

فروشگاه شکلات تخته ای با طعم شیرشکلات تخته با طعم شیر را فروشگاه های مختلفی هستند که ارائه می دهند. در کنار فروشگاه های سطح شهر، سایت های گوناگون اینترنتی هم وجود دارند که چنین محصولی را ارائه می دهند. 

از آن ها می توان در برندهای متفاوتی این گونه از محصول را به دست آورد. باید در خصوص شکلات های شیری گفت که در ساخت آن ها از درصد بالای شیر استفاده می نمایند و به همین دلیل است که بیشتر مزه شیر شان غالب در کاکائو و یا شکلات است. 

این گونه از محصول را به طور کلی همه برندها در جهان تولید می نمایند که از فروش خوبی هم برخوردار است. 

پخش شکلات های تخته ای رنگی در بازار ایران

پخش شکلات های تخته ای رنگی در بازار ایرانشکلات تخته ای رنگی در بازار ایران را به راحتی می شود پیدا نمود. آن ها را شرکت های سازنده و وارد کننده، به شکل گسترده ای در سراسر کشورمان توزیع و پخش می نمایند. این نوع از شکلات موارد مصرف مختلفی دارد که به برخی از آن ها در این جا اشاره می کنیم: 

 1. روکش کردن انواع کیک و شیرینی 
 2. تولید انواع تافی ها 
 3. استفاده در نوشیدنی های گرم از جمله هات چاکلت 
 4. به کار بردن آن ها در برخی از آبمیوه فروشی ها 
 5. و غیره موارد دیگر 

در کل، پخش این شکلات ها در بازارهای گوناگون کشورمان به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد. شرکت های توزیع کننده، به وسیله شعبی که ایجاد کرده اند و در همین حال سایت های اینترنتی ای که راه اندازی نموده اند، محصولات خود را در همه جای ایران پخش می کنند. به این ترتیب است که ما در هر جایی می توانیم  به آسانی خرید را انجام دهیم. گفتنی است که شکلات ها تخته ای رنگی یکی از پر فروش ترین نوع محصولات در این خانواده به شمار می روند. 

وارد کننده شکلات تخته ای با کیفیت مناسب در بازار جهانی

وارد کننده شکلات تخته ای با کیفیت مناسب در بازار جهانیبا این که در ایران، شرکت های زیادی در زمینه تولید شکلات فعالیت می نمایند، اما باز هم شاهد واردات این کالا از سایر کشورهای دیگر می باشیم. شرکت های بازرگانی برای این که بتوانند محصولات شان را در بازارهای داخلی بهتر عرضه کنند، سعی می نمایند، نوع با کیفیت مناسب محصول را وارد کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهند. 

این شرکت ها در بازارهای جهانی نیز فعالیت زیادی دارند. آن ها به برندهای معتبری سر می زنند و می کوشند تا مرغوب ترین شکلات های آنان را با نرخ های پایینی تهیه کرده و سپس وارد بازارهای داخلی کشورمان نمایند. به این ترتیب، سود خوبی به دست می آورند و می توانند دوباره به کار رو روند رو به گسترش تجارت شان ادامه دهند. 

باید گفت، برندهای معتبری که در ایران ما شاهد ارائه آنان هستیم را بهترین تاجران وارد نموده اند. در هر صورت، امروزه با رشد نرخ ارز، دیگر این شکلات ها هم گران شده اند و قیمتی چندین برابر پیدا کرده اند. از طرف دیگر، کمتر نیز در بازار دیده می شوند که این مسئله بر می گردد به قدرت خرید مردم. 

روی هم رفته، می توان با مراجعه به فروشگاه های مختلفی، بهترین محصولات برندهای جهانی تولید کننده شکلات را تهیه کرد که در طعم های مختلفی کالای شان را عرضه می دارند. 

صادرات شکلات تخته ای چیزکیک به کشور های همسایه

صادرات شکلات تخته ای چیزکیک به کشور های همسایهشکلات ایرانی تخته ای، به کشورهای مختلفی صادر می شود. بیشتر این محصول را شرکت های تولید کننده و همچنین گروه های بازرگانی متعدد، به کشورهای همسایه صادر می نمایند. در بازارهای این همجواران، شکلات های ایرانی، فروش خوبی هم دارند که این موضوع بر می گردد به کیفیت و در عین حال، ارزان بودن کالا. 

در هر صورت، شکلات تخته ای چیزکیک که برای تولید این نوع از شیرینی فرآوری می شود، موارد کاربرد گوناگون دیگری هم دارد. صادرات آن را به شکل بسته بندی شده انجام می دهند و سعی می نمایند تا برای فروش بالاتر، محصول را با کیفیت ارائه کنند. 

صادرات چنین محصولاتی در شرایط کنونی، سود بسیاری می تواند برای تولید کننده و فروشنده آن داشته باشد. از طرفی این کار کمک شایانی هم به اقتصاد مملکت می نماید که از این حالت ایستا و تقریباً آسیب دیده، خارج شود. روی هم رفته، شکلات ها را به کشورهایی مانند عراق، افغانستان، قطر، ترکیه، ترکمنستان و غیره صادر می نمایند. 

تولید بزرگترین شکلات تخته ای جهان در ترکمنستان

تولید بزرگترین شکلات تخته ای جهان در ترکمنستانترکمنستان، یکی از کشورهایی به شمار می رود که در آن برندهای محبوب شکلات سازی فعالیت می نمایند. این کشور، سازنده شکلات تخته در جهان است. تولید بزرگترین نوع این محصول هم در همین بخش از دنیا صورت می گیرد. 

در هر صورت، شکلات ها موارد مصرف مختلفی را دارند و در همین حال، به دلایل گوناگون، از بهترین تنقلاتی به شمار می روند که از آن به شکل گسترده ای استفاده می نمایند. از نوع تخته ای همان طور که ذکر آن رفت، برای تولید انواع شیرینی جات استفاده می شود و در عین زمان، می توان آن را همراه با چایی و سایر نوشیدنی های گرم، میل کرد. 

اگر می خواهید که محصولات برندهای معتبر ترکمنستانی را تهیه کنید، خوب است، سری به شرکت های وارد کننده آن بزنید. آن ها فروش عمده شکلات مایع، شکلات بدون شیر و شکلات های دیگر را انجام می دهند. 

نمایندگی شکلات تلخ ۷۸ درصد در اصفهان

نمایندگی شکلات تلخ ۷۸ درصد در اصفهانشکلات تلخ، درصد متفاوتی دارد. هر چه این محصول تیره تر و همراه با مزه تلخ تری باشد، درصد کاکائو به کار رفته در آن بالاتر است. یکی از انواع شکلات های تلخ، ۷۸ درصد است که در بازار به راحتی قابل دسترس می باشند. از این نوع از محصول، برای کاربردهای متفاوتی استفاده می نمایند که در بالا به آن اشاره کردیم. 

اما در اصفهان اگر به سر می برید، قادر خواهید بود که برای تهیه یک جنس اصل، به نمایندگی های شرکت های تولیدی داخلی و خارجی مراجعه کنید. در این شهر، به دلیل مصرف بالایی که این گونه از کالا دارد، می شود آن را به راحتی تهیه نمود. نمایندگی های، یکی از مراجع اصلی فروش به شمار می روند. آن ها به دلیل این که مشتریان خود را به خوبی راه نمایی می کنند و همواره کوشیده اند تا بهترین کالای شرکت را در اختیار مصرف کننده قرار دهند، از جمله فروشندگان با اعتبار محسوب می شوند. 

در هر حال، می شود شکلات تلخ را در هر درصدی که خواسته باشید از این شعب به دست آورید و مورد استفاده قرار دهید. قابل ذکر است، شکلات کادویی اصفهان هم از سوی بعضی از این شعب، به صورت کلی و جزئی ارائه می گردد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع شکلات تخته ای کارگاهی

صادرات انواع شکلات تخته ای کارگاهی

شكلات هاى تخته اى يكى از پراستفاده ترين انواع شكلات ها هستند. اين محصولات در …