گروه بازرگانی رادمان
دوشنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۰
خانه / شکلات خارجی / فروش شکلات خارجی به صورت عمده در بازار

فروش شکلات خارجی به صورت عمده در بازار

شکلات جزو خوراکی ها و تنقلات شیرین است که اکثرا ماده اولیه آن کاکائو می باشد و بسته به میزان کاکائو به کار رفته در آن دارای رنگ و طعم مختلفی است. بر همین اساس در کارخانجات ایرانی و خارجی تولیدی انواع و اقسام این محصول و در اشکال مختلف وارد بازار می شود. از دیگر کشورهای مختلف نیز این محصول در تنوع شکل و کیفیت های مختلف وارد ایران می شود. فروش شکلات خارجی به صورت عمده نیز توسط نمایندگی های آن در سرتاسر کشور با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می شود و برای خرید هر نوع از این محصول می توان به یکی از مراکز فروش آن مراجعه کرد.

فروش شکلات خارجی به صورت عمده در بازار

خرید شکلات خارجی با کیفیت در بازار داخلی

خرید شکلات خارجی با کیفیت در بازار داخلیبرای خرید شکلات تلخ خارجی با کیفیت در بازار داخلی به مراکز مختلفی می توان مراجعه نمود ولی بسته به اینکه خریدار قصد خرید خرده دارد یا عمده مراکز آن فرق دارد. مثلا برای تهیه خرده آن در بازار می توان به فروشگاه های مواد غذایی در سطح شهر مراجعه نمود.

ولی برای خرید عمده شکلات خارجی نیز آن را از دو مرکز عرضه کننده مستقیم و فروشنده غیر مستقیم می توان تهیه نمود. که مشتری بسته به هدف خود برای خرید شکلات به هر کدام از اینها می تواند مراجعه کند. برای خرید بدون واسطه می تواند به تولید کننده یا دفاتر فروش یا نمایندگی ها مراجعه و یک برند مشخص را با قیمت مناسب تر خرید کند.

برای خرید با واسطه شکلات می تواند به مراکز مختلف عمده فروش مانند شرکت پخش مراجعه کند و در میان انواع برند مارک مورد دلخواه خود را به قیمت واسطه ای تهیه کند. 

فروش ویژه بهترین مارک شکلات تخته ای کیلویی در بازار

فروش ویژه بهترین مارک شکلات تخته ای کیلویی در بازارفروش ویژه بهترین مارک شکلات تخته ای کیلویی در بازار در مراکز مختلفی انجام می شود و برخی از آنها به دلیل عرضه کننده بدون واسطه این محصول را با بهترین قیمت ارائه می دهند. همچنین برخی مراجع جهت بازاریابی اجناس خود و جذب مشتری شکلات را با کمترین قیمت عرضه می کنند و بدین صورت فروش خودشان را بالا می برند.

مشتری برای خرید شکلات کیلویی و بسته بندی شده بهتر با مراجعه به مراکز معتبر بهترین مارک ها را تهیه نمود تا بتوان از کیفیت مطلوب آن بهره مند شده و از خرید خود نیز رضایت داشته باشد. شکلات فروشی خارجی در تهران نیز در سطح شهر به صورت متمرکز و پراکنده وجود دارد که انواع برندهای خارجی را عرضه می کند.

در بورس شکلات تهران به دلیل تنوع برندها و مدل ها پاسخگوی هر سلیقه ای هستند و مشتری می تواند هر برندی را که مد نظر خود دارد را متناسب با بودجه ی خود خرید کند. شکلات تخته ای نیز بیشتر مورد استفاده صنایع غذایی قندی مانند شیرینی پزی ها است که آن ذوب نموده و در تهیه موادی مانند شیرینی و بستنی از آن استفاده می کنند.

خریدار شکلات خارجی اصل در بازار جهانی

خریدار شکلات خارجی اصل در بازار جهانیخریدار شکلات خارجی اصل در بازار جهانی بیشتر تاجرانی هستند که با خرید و فروش آن به رفع نیاز کشور و کسب سود برای خودشان می پردازند. این مشتریان به علت شغل خود در این عرصه فعال هستند و قبل از خرید نیز در مورد انواع برندهای خارجی اطلاعات کافی را در اختیار دارند.

آنها برندهایی را تهیه می کنند که دارای بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت باشد و تجار شکلات سعی می کنند این محصول را از کشورهایی خرید کنند که شکلات را بدون واسطه و با کمترین هزینه بدست آورند و در نهایت از قیمت آن نیز بکاهند.

در بازارهای بین المللی علاوه بر شکلات مواد اولیه آن مانند کاکائو نیز خرید و فروش می شود و خرید دانه شکلات نیز در بازارهای بین الملل از کشورهایی انجام می شود که کشت کننده این محصول هستند. مشتریان خارجی نیز به خرید شکلات کاکائویی اصل اهمیت زیادی می دهند چون خلوص و طبیعی بودن این محصول اهمیت زیادی دارد.

قیمت شکلات تلخ خارجی در تبریز

قیمت شکلات تلخ خارجی در تبریزقیمت شکلات تلخ خارجی در تبریز نیز در صورتی که بدون واسطه بدست مشتریان برسد ارزانتر است و شکلاتی که از ترکیه وارد می شود را می توان در این شهر ارزان تهیه کرد چون بدون واسطه وارد تبریز می شود. قیمت شکلات تلخ فله ای از نوع بسته بندی شده آن ارزانتر است و قیمت انواع مختلف آن بسته به شرایط مختلف فرق دارد. 

قیمت شکلات کیلویی ایرانی از نوع خارجی آن ارزانتر است چون نوع خارجی هزینه حمل و نقل و گمرکی بر آن وارد است برای همین دلیل گرانتر است. شکلات دارای خلوص مختلفی است و طیف گسترده ای را شامل می شود و نحوه تولید هر مدلی از آن مختلف است به همین دلیل نرخ های متنوعی دارد.

قیمت هر کیلو شکلات تخته ای نیز بسته به برند و درصد کاکائو در آن متفاوت است که امروزه به دلیل نوسانات بازار و نرخ دلار قیمت های آن ثابت نخواهد بود و نرخ بروز آن را می توان با مراجعه به سایت های فروش معتبر بدست آورد.

فروشگاه شکلات تلخ فله ای درجه یک

فروشگاه شکلات تلخ فله ای درجه یکدر فروشگاه شکلات می توان این محصول را به صورت فله ای و درجه یک تهیه نمود و بسته به استفاده مشتری و سلیقه ی او مدل های مختلف ارائه می شود. شکلات فله ای تلخ در هر وزنی طبق خواسته مشتری عرضه می شود که دارای درصد تلخی و چربی متفاوتی نیز هستند. این محصول به دلیل خواص بالا و کاربرد زیاد زیاد و طعم خوشی که دارد دارای خریداران زیادی می باشد‌.

خواص شکلات تلخ:

 • سرشار از املاح معدنی و ویتامین های A, E, C, گروه B، آهن، کلسیم و …
 • شکلات تلخ ضد افسردگی
 • پیشگیری از بیماری قلبی عروقی
 • پیشگیری از فشار خون بالا و دیابت
 • مقابله با پیری
 • ضد چاقی
 • رشد عضلات و افزایش دهنده قدرت
 • بهبود جریان خون
 • بهبود استقامت عضلانی
 • تنظیم گلوکز خون
 • سرکوب اشتها
 • جوانسازی پوست مفید برای زنان باردار

پخش شکلات آلمانی در بازار های بین المللی

پخش شکلات آلمانی در بازار های بین المللیپخش شکلات آلمانی در بازارهای بین المللی توسط این کشور انجام می شود و خریدارای زیادی در سطح بازار هستند که این محصول را تهیه می کنند. این شکلات به دلیل کیفیت بالا و طعم خوشی که دارد دارای خرید و فروش بالایی می باشد. ایران نیز یکی از وارد کنندگان این شکلات است که انواع مختلف آن را خریداری و در سطح کشور توزیع می کنند.

برای خرید شکلات آلمانی در کشور می توان در عرضه کنندگان تخصصی شکلات آن را تهیه نمود. بازرگانانی این محصول را از شرکت های تولیدی آلمانی بدون واسطه یا از تجار خارجی با واسطه خریداری و در سراسر کشور در دسترس مشتریان قرار می دهند.

در بازار شکلات های سنتی و مدرن ایرانی و خارجی را می بینیم که هر یک دارای ویژگی ها و طعم مخصوص به خود می باشد و هر برندی از آن مشخصه منحصر به فردی را برای عرضه دارد. هر مدلی نیز دارای مواد افزودنی مختلفی بوده و درصد های کاکائو به کار رفته در آنها متفاوت است و در اشکال و سایزهای متنوعی نیز به فروش می رسند.

شرکت شکلات تلخ خارجی در اصفهان

شرکت شکلات تلخ خارجی در اصفهانشرکت شکلات تلخ خارجی در اصفهان نیز عرضه کننده این محصول می باشد و با بازاریابی محصول خود به جذب مشتری پرداخته و با شناخت بازار و نیاز مشتریان با توجه به نیاز هر منطقه به فروش گسترده این محصول می پردازد و با رقابت با رقبای خود بازار را قبضه نموده و جهت کسب سهم بیشتر از بازار در تلاش می باشد.

بهترین مارک شکلات خارجی را در این مراکز می توان تهیه نمود چون دارای برندهای متنوعی هستند و پاسخگوی هر سلیقه ای می باشند و همین ویژگی آنها باعث شده که کمتر کسی پیدا شود و برند دلخواه خود را نتواند از این مراجع تهیه کند.

برای خرید شکلات اصل بهتر است برندهای مطمئن را خریداری نموده و حین خرید به تاریخ تولید و مصرف آن توجه شود. همچنین باید قبل از خرید در مورد برندها اطلاع کامل داشت یا از فروشنده در مورد آن اطلاعات و مشاوره کامل گرفت.

تولید کننده انواع شکلات خارجی

تولید کننده انواع شکلات خارجیتولید کننده، انواع شکلات خارجی را طبق فرمولاسیون خاص با بهره گیری از آزمایشگاه های پیشرفته و با استاندارد روز و با اصول بهداشتی تولید می کند. همچنین با عملکرد درست توانسته به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را تامین نموده و به تولید گسترده و تخصصی این محصول در سطح کشور بپردازد.

انواع شکلات خارجی شامل:

 • شکلات تلخ که دارای کاکائو خالص است.
 • شکلات تیره دارای شکر، کره کاکائو، وانیل و لسیتین است.
 • شکلات تلخ و شیرین دارای ۳۵ درصدکاکائو، ۵۰ درصد شیره شکلات و شکر است.
 • شکلات نیمه شیرین دارای ۳۵ درصد کاکائو، رنگ تیره تر از نوع تلخ و شیرین و شیرین تر از آن است.
 • شکلات تیره شیرین شیره ندارد و دارای شکر زیاد و ۲۰ تا ۴۰ درصد کاکائو است.
 • شکلات شیری دارای کره کاکائو، شیره شکلات یا شیر خشک، ۱۰ تا ۳/۵ درصد روغن شیر ۱۲ شیر خالص از انواع ذکر شده شیرین تر و دارای رنگ روشن است.
 • شکلات سفید دارای طعم وانیل، ۲۰ درصد کاکائو ۱۴ درصد شیره خالص ۵۵ درصد شکر است.
 • شکلات کوورچر ۳۰ درصد کره کاکائو درصد زیادی شیره کاکائو است.
 • شکلات جانیدویا اروپایی از شکلات و خمیر مغزجات در دو نوع تیره و روشن تهیه می شود.
 • شکلات روکش شیرینی دارای رنگ کمی تیره از روغن گیاهی تهیه می شود.

کارخانه های معتبر شکلات کادویی خارجی در تهران

کارخانه های معتبر شکلات کادویی خارجی در تهرانکارخانه های معتبر شکلات کادویی خارجی در تهران نیز با بهره گیری از طرح ها و مدل ها و فرمولاسیون این محصول باکیفیت ترین آن را تولید نموده و در بازار عرضه می کند. همچنین با کنترل و نظارت بر تمام فعالیت های موثر بر کیفیت و توجه به نیاز های تلویحی و تشریحی توانسته عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشد.

این شرکت اساس خط تولید خود را با مشخصه تولید نمونه های خارجی پایه گذاری نموده و با بهره از برندهای خوشنام جهانی بهترین شکلات های خارجی را تولید می کند. این مرکز با استفاده از سالم ترین و باکیفیت ترین مواد اولیه و با رعایت شئونات بهداشتی شکلات را مطابق با استاندارد تولید می کند.

همچنین با بکارگیری خط بسته بندی مدرن شکلات را در انواع طرح و مدل در بسته بندی های شیک و لوکس وارد بازار می کند و علاوه بر رفع نیاز داخل کشور محصولاتش را در بازارهای بین المللی نیز صادرات می کند.

مرکز تهیه و توزیع شکلات خارجی در پایتخت

مرکز تهیه و توزیع شکلات خارجی در پایتختمرکز تهیه و توزیع شکلات خارجی در پایتخت این محصول را عمده و ارزان از تولیدی های معتبر خریداری نموده و در سراسر کشور به فروش می رساند. همچنین وجود این مراکز سبب شده که در هر نقطه ای از کشور دسترسی به انواع شکلات راحت تر شود.

این فعال اقتصادی در کار نگهداری تیراژ بالای این محصول و حمل و نقل و فروش عمده شکلات بوده و نیاز کشور را تامین می کند. همچنین با فعالیت به صورت حق العمل کار برای تولیدکننده مشتری را شناسایی نموده و تولیداتش را برای او به فروش می رساند و در درصدی از سود با او سهیم می شود.

جهت خرید شکلات کادویی فله ای و بسته شده می توان از این مراکز حضوری یا اینترنتی خرید کرد. فروش شکلات میوه ای، پذیرایی ، تخته ای، سنگی، ژله ای، کاکائویی، لواشکی و … در این مراکز عرضه می شود.

گروه تامین کننده شکلات تلخ تخته ای

گروه تامین کننده شکلات تلخ تخته ایدر گروه تامین کننده شکلات تلخ تخته ای هدف از ایجاد آن رفع نیاز بازار است و ممکن است خود تولید کننده یا توزیع کننده باشد. همچنین یکی از عمده فعالیت آنها شناخت کم و کیف بازار وجلب نظر بازارهای داخلی می باشد و با فروش بالای شکلات که داشته اند توانسته اند بخش اعظمی از بازار را به انحصار خود درآورند.

شکلات تخته ای کیلویی و بسته بندی شده در اوزان مختلف عرضه می شود که عرضه عمده آن در کارتن های بزرگ و پالت های پلمپ شده می باشد. خریداران آنها نیز صنایع مختلف تولید مواد غذایی قندی و واسطه ها هستند.

شکلات تلخ تخته ای مانند قالب های به هم پیوسته است که به صورت مستطیل بوده و این قالب ها از هم جداشدنی است و استفاده کننده می توان هر اندازه ای را که نیاز دارد از آن جدا کند. این شکلات در انواع شیرینی، کیک، بستنی، بیسکویت، در کافی شاپ های، دسرها، نوشیدنی ها، کاپیچینو و شکلات و … استفاده می شود.

نمایندگی شکلات تلخ ۱۰۰ درصد در بازار ایران

نمایندگی شکلات تلخ ۱۰۰ درصد در بازار ایراننمایندگی شکلات ۱۰۰ درصد در بازار ایران نیز این محصول را در کیفیت بالا و درصد خلوص بالا عرضه می کند. این مرجع با پشتیبانی از یک برند مورد نظر خود با عرضه شکلات با کیفیت و قیمت پایین نظر مشتریان را جلب نموده و توانسته با کسب رضایت مشتری به اعتبار بالایی در بازار دست پیدا کند‌.

جهت خرید شکلات تلخ ۱۰۰ درصد به قیمت کارخانه می توان از خود مرکز نماینده یا سایت فروش آنها خرید نمود و می توان از مشورت ها و خدمات گسترده آنها نیز بهره مند شد. نمایندگی شکلات ارزان با تولید کننده این محصول مستقیما در تعاملات بوده و با معرفی پرطرفدارترین شکلات جهت فروش بیشتر و تولید بالاتر آن تلاش می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605

مطلب پیشنهادی

مرکز شکلات خارجی ارزان در سراسر کشور

از مرکز شکلات خارجی ارزان در سراسر کشور، می توان این محصول را با کیفیت عالی به دست آورد. شکلات، در انواع مختلفی تولید می شود که همین مسئله، روی مرغوب بودن آن تأ